Міністерство закордонних справ України

Київ 12:06

Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ Італійської Республіки Енцо Моаверо Міланезі

26 вересня 2018, 20:46

В рамках участі делегації України у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН Міністр Павло Клімкін провів зустріч зі своїм італійським колегою Енцо Моаверо Міланезі.

У контексті головування Італії в ОБСЄ сторони обговорили практичну підтримку італійської сторони ініціатив України з відновлення миру в ОРДЛО.

Окрему увагу було приділено питанню продовження санкцій проти РФ.

Сторони також домовилися щодо подальших кроків з розвитку двосторонніх відносин, включаючи проведення чергового засідання українсько-італійської спільної міжурядової комісії.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | Вчора, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

Заступник Міністра Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева | 19 березня, 15:17

19 березня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Коджабашева.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes