Міністерство закордонних справ України

Київ 07:14

З глибоким сумом сповіщаємо, що 28 вересня 2018 р. помер Надзвичайний і Повноважний Посол України Макаревич Микола Петрович

28 вересня 2018, 18:08

Колектив Міністерства закордонних справ України з глибоким сумом сповіщає, що 28 вересня 2018 року на 78-му році помер Надзвичайний і Повноважний Посол України, колишній Перший заступник Міністра закордонних справ України, ветеран праці Макаревич Микола Петрович.

Присвятивши майже 50 років свого життя роботі на дипломатичній ниві, Микола Петрович зарекомендував себе відданим і активним захисником інтересів Української держави, талановитим керівником й організатором.

Після здобуття Україною у серпні 1991 незалежності він особисто координував критично важливу роботу із забезпечення визнання незалежної України іноземними державами і в першу чергу – країнами «Великої сімки», доклав значних зусиль у реалізацію рішення про відмову України від ядерного арсеналу, вживав усіх необхідних заходів для якнайшвидшого заснування та повноцінної діяльності розгалуженої мережі дипломатичних установ нашої держави за кордоном.

Він підготував та виховав не одне покоління українських дипломатів, які перейнявши його досвід та знання, працюють на відповідальних посадах як в апараті МЗС, так і за кордоном.

Вагомий особистий внесок М.П.Макаревича у розбудову дипломатичної служби та реалізацію зовнішньополітичних завдань неодноразово відзначався високими державними нагородами України та іноземних країн.

Упродовж всього свого життя сповідував заповіді честі, високої духовності, любові до ближнього. Виявляв високу культуру і повагу до колег.

Від імені працівників дипломатичної служби висловлюю щирі співчуття родині та близьким померлого.

Світла пам'ять про Миколу Петровича завжди житиме в наших серцях.

  

 Міністр Павло Клімкін

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes