Міністерство закордонних справ України

Київ 19:45

В Туркменістані проходить ХІІ Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга – шлях співробітництва і прогресу»

02 жовтня, 11:51

2-3 жовтня 2018 року в м.Ашгабат проходить ХІІ Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга – шлях співробітництва і прогресу», у якій традиційно беруть участь видавці з України. 

Цього року Україну, крім «старожила» - видавництва «Авіаз», своїм павільйоном представили Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» та Національна бібліотека України для дітей.

Крім того, родзинкою виставки стало авторське представлення українським літературознавцем, доктором філологічних наук Миколою Степановичем Васьківим своєї останньої книги «Махтумкулі Фрагі. Літературний портрет», яка присвячена життю і творчості видатного туркменського мислителя та поета Махтумкулі Фрагі.

Посол України в Туркменістані В.М.Шевальов та співробітники Посольства взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття виставки.

Останні новини

Посол України взяв участь у телевізійній дискусії, присвяченій досягненням Незалежного Туркменістану та розвитку двосторонніх відносин з іншими країнами | 24 вересня, 16:14

21 вересня Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туркменістані В.М.Шевальов взяв участь у телевізійній програмі національного телебачення Туркменістану, присвяченій Дню Незалежності Туркменістану.

Український екіпаж гідно показав себе на ралі «Амуль-Хазар 2018» | 17 вересня, 11:16

14 вересня, в Туркменістані на узбережжі Каспійського моря успішно завершилося Міжнародне авторалі «Амуль-Хазар 2018», яке стартувало 11 вересня ц.р.

Сім’я закордонних українців Туркменістану збільшилася | 13 вересня, 14:13

Сьогодні, 13 вересня, в Посольстві України в Туркменістані відбулася урочиста церемонія вручення посвідчень закордонних українців.

В Туркменістані проведено виставку туркменської книги, перекладеної та надрукованої українською мовою | 10 вересня, 15:51

7 вересня 2018 року в м.Ашгабат в рамках заходів з відзначення 27-ї річниці Дня Незалежності України було проведено виставку туркменської книги, перекладеної та надрукованої українською мовою. 

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes