Міністерство закордонних справ України

Київ 07:28

В Туркменістані проходить ХІІ Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга – шлях співробітництва і прогресу»

02 жовтня 2018, 11:51

2-3 жовтня 2018 року в м.Ашгабат проходить ХІІ Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга – шлях співробітництва і прогресу», у якій традиційно беруть участь видавці з України. 

Цього року Україну, крім «старожила» - видавництва «Авіаз», своїм павільйоном представили Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» та Національна бібліотека України для дітей.

Крім того, родзинкою виставки стало авторське представлення українським літературознавцем, доктором філологічних наук Миколою Степановичем Васьківим своєї останньої книги «Махтумкулі Фрагі. Літературний портрет», яка присвячена життю і творчості видатного туркменського мислителя та поета Махтумкулі Фрагі.

Посол України в Туркменістані В.М.Шевальов та співробітники Посольства взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття виставки.

Останні новини

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ! ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ | 13 березня, 07:14

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Відповідно до законодавства України та з метою реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають на території Туркменістану, їх конституційних прав у Посольстві України в Туркменістані створено закордонну виборчу дільницю № 900097. Дільниця розпочинає свою роботу з 14 березня 2019 року.

В Туркменістані відзначили 205-ту річницю з Дня народження Великого Кобзаря | 09 березня, 09:53

З нагоди 205-ї річниці з Дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка у м.Ашгабат відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Великого Кобзаря.

Нам потрібна Рада з прав людини, спроможна запобігти людським трагедіям - Заступник Міністра Сергій Кислиця | 28 лютого, 08:10

В Женеві триває Сегмент високого рівня 40-ї сесії Ради ООН з прав людини (РПЛ). В його рамках Генеральний секретар ООН Антоніо Гуттеріш, Голова 73-ї сесії Генасамблеї ООН Марія Фернанда Еспіноза Гарсес, Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет та близько 90 високопосадовців країн світу висловили свою оцінку та бачення подальшої роботи цього головного правозахисного органу ООН.

Виступ Президента України на спеціальному засіданні 73-ї сессії Генеральної Асамблеї ООН | 21 лютого, 08:32

20 лютого 2019 року під час виступу на засіданні Генеральної Асамблеї ООН з питання: «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України», Президент України Петро Порошенко детально поінформував світову спільноту про військову загрозу для України, яку зосередила Російська Федерація на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму.

УВАГА! ЗАКОРДОННИМ УКРАЇНЦЯМ | 01 лютого, 09:12

ПОСОЛЬСТВО ПРИЙМАЄ ДОКУМЕНТИ, ВІД ЗАКОРДОННИХ УКРАЇНЦІВ, КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ У ВНЗ УКРАЇНИ

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes