Міністерство закордонних справ України

Київ 07:15

Заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця прийняв копії Вірчих грамот новопризначеного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехра Мораді

04 жовтня 2018, 20:02

4 жовтня 2018 року заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот новопризначеного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехра Мораді.

В ході протокольної зустрічі сторони обговорили стан та перспективи розвитку українсько-іранського співробітництва, зокрема, питання порядку денного двосторонніх відносин, взаємодії в рамках міжнародних організацій, активізації діяльності органів міждержавної співпраці тощо.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes