Міністерство закордонних справ України

Київ 13:01

Україна може розраховувати на нашу подальшу активну підтримку - Президент Альянсу лібералів і демократів за Європу в Європейському Парламенті

16 жовтня 2018, 17:13
16 жовтня 2018 року в Брюсселі Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з депутатом Європейського Парламенту (ЄП), Президентом Альянсу лібералів і демократів за Європу (АЛДЄ) Йоганнесом Ван Бааленом. 
Співрозмовники обговорили питання консолідації підтримки України зі сторони ЄС у протидії російській агресії, посилення взаємодії у контексті протидії гібридним загрозам РФ, передусім у контексті майбутніх виборчих періодів в Україні та Європейському Союзі. Лідер АЛДЄ запевнив у активній залученості його політичної сили у процеси підтримки України на рівні Європейського Парламенту.  
Євродепутат також запевнив у наявності широкої підтримки в ЄП суверенітету і територіальної цілісності України та переконаності більшості євродепутатів у важливості посилення санкційного тиску на РФ.
Було досягнуто згоди щодо необхідності посилення уваги Європейського Парламенту до поточної ситуації в Азовському морі у зв’язку з активізацією Росією агресивних дій, що несе додаткові загрози для регіональної безпеки, завдає суттєвої шкоди торговельним інтересам України та держав-членів ЄС, дестабілізує соціально-економічну та гуманітарну ситуацію у регіоні українського Приазов’я.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes