Міністерство закордонних справ України

Київ 06:44

Заступник Міністра Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот від Посла Ісландії в Україні (за сумісництвом) Арні Тор Сігурдссона

23 жовтня 2018, 18:43

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот від Посла Республіки Ісландія в Україні (за сумісництвом) Арні Тор Сігурдссона.

Під час зустрічі констатувався позитивний розвиток відносин між Україною та Ісландією як на двосторонньому рівні, так і у рамках міжнародних організацій. Відзначалася важливість поглиблення співпраці з метою реалізації в Україні проекту у сфері геотермальної енергетики.

Сергій Кислиця подякував Ісландії за тверду підтримку України з відстоювання суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Арні Тор Сігурдссон запевнив, що позиція Рейк’явіку у цьому питанні, в основі якої лежить повага до міжнародного права, залишатиметься незмінною до повного виконання Мінських домовленостей.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes