Міністерство закордонних справ України

Київ 09:39

Коментар МЗС України щодо чергового т.зв. “гуманітарного конвою” РФ

26 жовтня 2018, 17:10

25 жовтня 2018 р. російською стороною здійснено незаконне переміщення на територію України через закриті нашою державою прикордонні пункти пропуску «Ізварине» та «Успенка» двох автомобільних колон під приводом доставки т.зв. «гуманітарного вантажу» жителям тимчасово окупованої Російською Федерацією території України у Донецькій та Луганській областях.

Російський вантаж було переміщено з порушенням норм і принципів міжнародного права, чинних двосторонніх угод, законодавства України та раніше погоджених модальностей доставки гуманітарних вантажів, у тому числі необхідності їх супроводу представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста та обов’язкового оформлення т.зв. «гуманітарного вантажу» представниками прикордонних та митних органів України.

У цьому зв’язку МЗС України надіслало російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту із вимогою до Російської Федерації припинити вчинення протиправних дій проти суверенітету нашої держави та неухильно дотримуватися міжнародного права, законодавства України та своїх міжнародних зобов’язань.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes