Міністерство закордонних справ України

Київ 06:40

Ми підтримаємо всі ініціативи, які сприятимуть зміцненню українсько-угорського співробітництва - Василь Боднар

14 листопада 2018, 12:47

14 листопада 2018 року Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто та обговорив можливі шляхи подальшого розвитку двосторонніх відносин.

Сторони підкреслили важливість активного діалогу на рівні глав зовнішньополітичних відомств України та Угорщини як дієвого чинника у винайденні взаємоприйнятних рішень з врегулювання проблемних питань. У цьому контексті було обговорено графік двосторонніх заходів на найближчу перспективу.

Посол Іштван Ійдярто підтвердив незмінну підтримку Угорщиною незалежності та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах і налаштованість його країни на розширення напрямів українсько-угорської співпраці, передусім в економічній та гуманітарній сферах. У цьому контексті угорською стороною висловлено зацікавленість у реалізації низки спільних проектів в Україні.

Заступник Міністра Василь Боднар позитивно відзначив налаштованість Угорщини до конструктивної та взаємовигідної співпраці з Україною та висловив готовність української сторони підтримати Угорщину в усіх її ініціативах, які сприятимуть поглибленню двостороннього співробітництва.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes