Міністерство закордонних справ України

Київ 16:48

Коментар МЗС України у зв’язку з візитом президента РФ В.Путіна на тимчасово окуповану територію України – Автономну Республіку Крим та м.Севастополь

23 листопада 2018, 17:58

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із черговим не узгодженим з Україною візитом 23 листопада 2018 року президента РФ В.Путіна на тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України – Автономну Республіку Крим та м.Севастополь.

Україна вважає цей візит, як і будь-які інші не узгоджені з українською стороною так звані поїздки російських посадовців до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м.Севастополь (Україна) грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права, зобов’язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія.

Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є невід'ємною частиною України в її міжнародно визнаних кордонах. Це визнається всією міжнародною спільнотою, яка вже неодноразово давала належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації, у тому числі шляхом схвалення відповідних резолюцій ООН, Ради Європи, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, а також запровадження санкцій проти РФ як держави-окупанта.

Міністерству закордонних справ РФ направлено відповідну ноту протесту.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes