Міністерство закордонних справ України

Київ 10:23

Павло Клімкін візьме участь у тристоронніх консультаціях Україна-ЄС-РФ щодо транзиту газу

21 січня 2019, 10:55

21 січня 2019 року в Брюсселі відбудуться тристоронні консультації Україна-ЄС-РФ з питань транзиту газу походженням з Російської Федерації газогонами України після 2019 року. 

Українську делегацію очолить Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. До її складу також увійдуть Голова Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко, Голова Правління ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, а також експерти МЗС, ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз».

Делегацію Європейської Комісії очолить Віце-президент з питань Енергетичного Союзу Марош Шефчовіч. 

У ході консультацій планується обговорити питання майбутніх контрактних відносин та умови взаємодії операторів газотранспортних систем.

Також відбудуться двосторонні зустрічі Міністра з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоганнесом Ханом та Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes