Міністерство закордонних справ України

Київ 20:53

Глави зовнішньополітичних відомств України і Туреччини окреслили двосторонній порядок денний на 2019-2020 роки

01 лютого, 18:40

1 лютого 2019 року у м. Одеса під головуванням глав зовнішньополітичних відомств України Павла Клімкіна та Туреччини Мевлюта Чавушоглу відбулося Сьоме засідання Українсько-Турецької Спільної групи стратегічного планування.

Центральне місце на переговорах займали заходи з підготовки Восьмого засідання Стратегічної ради високого рівня під головуванням Президентів України та Туреччини, яке має відбутися цього року в Україні.

Делегації обмінялися думками щодо безпекової ситуації в Азовсько-Чорноморському регіоні та на Близькому Сході, миротворчих ініціатив з метою припинення російської агресії на Донбасі, розширення співробітництва в торговельно-економічній, енергетичній, оборонній сфері, фіналізації переговорів стосовно Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Обопільно констатовано, що стратегічний діалог на сьогодні відзначається практичною складовою завдяки динамічному розвитку взаємодії у різноманітних секторах економіки. У цьому контексті відзначено перспективи розвитку взаємодії у сфері ОПК та авіабудування.

На тлі актуалізації питання укладення угоди про соціальний захист громадян двох країн, великої уваги приділено питанням гуманітарного співробітництва та міжлюдських контактів, які з кожним роком зростають.

За підсумками переговорів підписано План консультацій між МЗС двох країн на 2019 – 2020 роки.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes