Міністерство закордонних справ України

Київ 10:34

Олена Зеркаль в Брюсселі візьме участь у круглому столі «Стокгольмський арбітраж та майбутнє транзиту газу територією України»

04 березня 2019, 14:48
5 березня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль візьме участь у круглому столі на тему: «Стокгольмський арбітраж та майбутнє транзиту газу територією України», який відбудеться на базі Центру європейської політики у м. Брюссель.
Рішення Стокгольмського арбітражу, ухвалені у грудні 2017 року та лютому 2018 року, змінили енергетичну карту Європи. НАК «Нафтогаз України» пройшла унікальний шлях захисту енергетичної безпеки України від агресії та шантажу найбільшої газової монополії Російської Федерації. Ці рішення, безперечно, визначатимуть юридичні параметри контрактів на постачання та транзит газу в Європі на найближчу та середню перспективу.
У рамках круглого столу та експертної дискусії, в якій також візьмуть участь колишній Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, керівництво НАК «Нафтогаз України», Генерального директорату Європейської Комісії «Енергетика», представники Групи підтримки України в Європейській Комісії, Енергетичного Співтовариства, Державного департаменту США та ключові експерти з питань енергетики, планується обговорити не тільки результати та наслідки зазначених вище арбітражних рішень, але і перспективи використання української газотранспортної системи після 2019 року в умовах неготовності російської сторони до предметного діалогу в рамках тристороннього процесу Україна-ЄС-Росія.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes