Міністерство закордонних справ України

Київ 03:37

Болгарія підтверджує послідовну підтримку державного суверенітету і територіальної цілісності України

28 березня, 18:11

На цьому наголосив Заступник Міністра закордонних справ Республіки Болгарія Юрій Штерк у ході українсько-болгарських політичних консультацій, що відбулися в Києві 28 березня 2019 року.

Під час консультацій Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар обговорив зі своїм болгарським візаві весь спектр питань порядку денного українсько-болгарських відносин. Сторони намітили шляхи подальшого розвитку політичного діалогу, взаємодії на платформах міжнародних організацій, а також співробітництва в економічній, правовій і культурно-гуманітарній сферах.

Сторони позитивно відзначили розвиток транспортної інфраструктури між двома країнами, зокрема започаткування авіакомпанією RYANAIR прямого авіасполучення між Києвом та Софією.

Окрему увагу було приділено практичним питанням взаємодії у сфері освіти та захисту прав національних меншин в Україні та Болгарії.

Болгарська сторона підтвердила незмінність своєї підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції України, продовження санкційної політики ЄС проти РФ, зусиль нашої держави та міжнародного співтовариства, спрямованих на стабілізацію ситуації на Сході України та де-окупації Криму, а також звільнення українських політичних заручників і військовополонених українських моряків.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes