Міністерство закордонних справ України

Київ 03:25

«Велика Британія продовжуватиме підтримувати Україну, насамперед у справі зміцнення обороноздатності держави»

29 березня, 17:13

- у цьому запевнила Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф під час зустрічі із Заступником Міністра закордонних справ України Єгором Божком.

Сторони відзначили високий рівень українсько-британської співпраці, яка останніми роками демонструє чітку тенденцію до посилення та розвитку на усіх напрямах.

Єгор Божок подякував британському Послу за потужну політичну підтримку України на міжнародній арені та, особливо, за практичну та дієву допомогу у протистоянні російській агресії та подоланні її катастрофічних наслідків. Були окреслені перспективи посилення взаємодії в оборонній сфері, а також у справі надання британським фондом «Хело Траст» підтримки у справі гуманітарного розмінування територій сходу України.

Співрозмовники обмінялися думками щодо Брекзиту, погодившись, що, незалежно від розвитку подій у цьому питанні, відносини між Україною та Великою Британією динамічно розвиватимуться та поглиблюватимуться.

Окремо було наголошено на небезпеці російського втручання у вибори в Україні та, в цілому, необхідності подальших спільних зусиль із боротьби з гібридними загрозами з боку Росії.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes