Міністерство закордонних справ України

Київ 03:43

Чеські парламентарі наголосили на необхідності більшого згуртування міжнародної спільноти

09 квітня, 20:39

9 квітня 2019 року відбулася зустріч Міністра закордонних справ Павла Клімкіна, заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара з делегацією депутатів Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки на чолі з Головою Комітету Лубоміром Заоралеком.

Українська сторона ознайомила учасників заходу з ситуацією навколо виборчого процесу в Україні, суспільних настроїв, небезпеки російського втручання та необхідності посилення подальших спільних зусиль із боротьби з гібридними загрозами з боку Росії.
Чеську делегацію також було поінформовано про сучасний стан внутрішньої політики України в контексті результатів першого етапу децентралізації влади.

У сфері зовнішньої політики, на прохання чеської сторони, було дано оцінку співробітництву України з країнами ЄС, США та Китаєм.

Чеська сторона висловила солідарність і підтримку Україні, наголосивши на необхідності більшого згуртування безпекової та оборонної взаємодії міжнародної спільноти.

Співрозмовники обмінялися думками щодо перспектив розвитку співпраці у форматі Східного партнерства, обговорили виборчі перегони до Європейського Парламенту та важливість розподілу політичних сил у його новому складі для загального напрямку європейської політики.

Делегація чеського Парламенту планує також відвідати Херсон та Одесу.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes