Міністерство закордонних справ України

Київ 03:08

Заступник Міністра Сергій Кислиця прийняв Директора БДІПЛ ОБСЄ Інгібйорг Гісладоттір та представників Міжнародної місії зі спостереження за президентськими виборами 2019 року в Україні

22 квітня, 18:14

Сергій Кислиця подякував представникам найавторитетнішої та найчисельнішої Міжнародної місії зі спостереження за виборами у складі Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту та Парламентської асамблеї НАТО, за надзвичайно важливу роботу з незалежного та усестороннього моніторингу виборів Президента України. Він також підкреслив, що в Україні визнають виняткову важливість міжнародного спостереження за виборами для подальшого зміцнення демократичних процесів в країні.

Директор БДІПЛ Інгібйорг Гісладоттір привітала українську сторону з успішною організацією виборчого процесу відповідно до міжнародних зобов’язань України та національного законодавства в сфері виборів. Вона підкреслила, що відповідно до оцінок Міжнародної місії вибори Президента України 2019 року були конкурентними та супроводжувались повагою до фундаментальних свобод.  

Поруч з цим, Місія зафіксувала, що вибори відбувалися на тлі постійних викликів територіальній цілісності України в умовах збройного конфлікту на сході країни та незаконної анексії Кримського півострова Російською Федерацією.

Сторони домовилися про подальший розвиток співпраці в сфері демократичних виборів, насамперед в контексті підготовки міжнародного спостереження під час парламентських виборів 2019 року в Україні.    

 

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes