Міністерство закордонних справ України

Київ 08:18

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прийняв Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин (ВКНМ) Ламберто Дзанньєра

16 травня, 20:52

16 травня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прийняв Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин (ВКНМ) Ламберто Дзанньєра.

П.Клімкін та Л.Дзанньєр обговорили питання подальшого розвитку співробітництва між Україною та ВКНМ в сфері захисту прав національних меншин у відповідності до зобов’язань ОБСЄ.

Л.Дзанньєр підкреслив значення ухваленого Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», наголосивши на необхідності подальшої розробки нового закону, який би визначав порядок реалізації прав корінних народів і національних меншин України.

Павло Клімкін наголосив на важливості уважного моніторингу з боку ВКНМ ситуації з правами осіб, які належать до національних меншин, на тимчасово окупованих територіях України. Закликав максимально використати наявні у розпорядженні ВКНМ інструменти у контексті засудження нещодавніх протиправних рішень Російської Федерації, спрямованих на спрощення процедури набуття російського громадянства для окремих категорій громадян України.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes