Міністерство закордонних справ України

Київ 08:26

Заступник Міністра Єгор Божок відвідав Угорщину

23 травня, 22:39

22-23 травня 2019 року Заступник Міністра Єгор Божок відвідав Будапешт для участі у черговому засіданні Контактної групи з ядерної безпеки, де він виступив з доповіддю.

Єгор Божок скористався символічною нагодою проведення в Будапешті міжнародного заходу з питань ядерної безпеки, щоб нагадати світові про існування Будапештського меморандуму про гарантії безпеки Україні у зв'язку з відмовою від ядерної зброї, який РФ брутально порушує з 2014 року.

У рамках візиту відбулися також зустрічі Єгора Божка з Заступником Міністра, Парламентським Державним секретарем МЗЕЗС Угорщини Левенте Мадяром та Державним секретарем з питань політики безпеки МЗЕЗС Угорщини Петером Стараєм.

В ході двосторонніх зустрічей ключова увага була приділена співпраці в продовженні міжнародного тиску на Росію за її агресію проти України і пролонгації санкцій ЄС за невиконання Москвою Мінських домовленостей.

Єгор Божок поінформував про виконання Україною рекомендацій Венеціанської Комісії в контексті імплементації Закону України «Про освіту», а також про основні положення Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Було обговорено шляхи виведення двостороннього діалогу на рівень, що відповідає інтересам двох країн і народів.  Висловивши сподівання на відновлення підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції України з боку Будапешта, Єгор Божок запропонував виробити пакет практичних проектів, які дали б реальний результат взаємодії, вигідний як для наших держав загалом, так і для представників національних меншин зокрема.

Було підтверджено інтерес провести ближчим часом засідання Спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes