Міністерство закордонних справ України

Київ 17:49

Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар взяв участь у засіданні міністрів закордонних справ країн – членів ЦЄІ

12 червня, 17:33

Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар взяв участь у засіданні міністрів закордонних справ країн – членів ЦЄІ на тему «Центральноєвропейська ініціатива у свої тридцять та прямуючи у майбутнє: спільне бачення, об’єднуючі цінності, європейські стандарти, ефективне регіональне співробітництво», яке відбулося 12 червня 2019 року у м.Трієст (Італійська Республіка). 
У ході зустрічі обговорювалися важливі програмні та функціональні питання роботи організації, зокрема були ухвалені рішення щодо бюджету Фонду співробітництва ЦЄІ на 2020 рік та затверджений звіт Генерального секретаря ЦЄІ про роботу у 2018 році.
Василь Боднар поінформував учасників зустрічі, яка відбулася під головуванням Міністра закордонних справ та міжнародного розвитку Італійської Республіки Е.Моаверо-Міланезі, про актуальну ситуацію в нашій державі, результати президентських виборів та ключові завдання українського Уряду у контексті реалізації курсу на євроінтеграцію. Також було наголошено на важливості сприяння з боку ЦЄІ у зближенні її держав-членів з ЄС, підтримки державами-членами організації суверенітету, територіальної цілісності України. Oкремо було відзначено, що російська загроза залишається серйозним викликом для ефективної регіональної взаємодії.          
За підсумками засідання було схвалено Трієстську декларацію, у якій міністри закордонних справ держав-членів ЦЄІ висловили спільне бачення щодо майбутнього розвитку організації.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes