Міністерство закордонних справ України

Київ 17:31

Відбулися переговори Міністра закордонних справ України П.Клімкіна з Діючим головою ОБСЄ, Міністром закордонних і європейських справ Словацької Республіки М. Лайчаком.

13 червня, 19:51

13 червня 2019 року відбулися переговори Міністра закордонних справ України П.Клімкіна з Діючим головою ОБСЄ, Міністром закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком.

Основною темою зустрічі стало забезпечення подальшого активного залучення ОБСЄ до міжнародних зусиль з врегулювання російсько-українського конфлікту та відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Сторони обговорили шляхи посилення ефективності моніторингу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, зусилля України з розведення сторін, заходи з поліпшення гуманітарної ситуації вздовж лінії розмежування сил та засобів в районі населеного пункту Станиця Луганська.

Павло Клімкін привернув увагу Мирослава Лайчака до проблем порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях України. Він також закликав Діючого голову докласти усіх зусиль для того, щоб Кремль звільнив всіх громадян України, які незаконно утримуються державою-агресором.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes