Міністерство закордонних справ України

Київ 06:46

Посол України в США Валерій Чалий взяв участь в урочистому заході з нагоди проведення Днів України у Конгресі США

14 червня, 00:19

Подія, яка проходить на щорічній основі, цього року зібрала в американській столиці представникив української діаспори США з 11 штатів (Коннектикут, Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пенсильванія, Делавер, Вірджинія, Огайо, Мічиган, Іллінойс, Флорида, Каліфорнія).

Звертаючись до присутніх, Валерій Чалий висловив подяку українській громаді в США, яка взяла участь у Днях України в Конгресі, за сприяння у мобілізації підтримки України та допомогу у просуванні пріоритетних зовнішньополітичних цілей нашої держави.

Також Посол подякував Адміністрації США, американським сенаторам і конгресменам за послідовну підтримку України у протидії російській агресії та підкреслив важливість збереження єдності у питанні підтримки трансатлантичної безпеки, а також посилення санкцій проти РФ.

У заході також взяла участь делегація Комітету із закордонних справ Верховної Ради України у складі Голови Комітету Ганни Гопко, заступників Голови Комітету Бориса Тарасюка та Віктора Вовка, а також Голови Підкомітету з питань міжпарламентських зав’язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Володимира Ар’єва. Почесними гостями заходу стали члени груп дружби з Україною у Конгресі США Сенатор Джон Барроссо та Конгресмен Браян Фітцпатрик, а також керівництво й активісти організацій української діаспори та представники ЗМІ.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes