Міністерство закордонних справ України

Київ 18:21

Візит в Україну Голови Військового комітету ЄС генерала Клаудіо Граціано 20-22 червня 2019 року

21 червня, 15:43

Відбулася зустріч Заступника Міністра закордонних справ України Є.Божка з Головою Військового комітету ЄС генералом К.Граціано.

У рамках першого візиту Голови ВК ЄС в Україну учасники зустрічі обговорили актуальні питання розвитку співробітництва у форматі Україна-ЄС у контексті Спільної політики безпеки та оборони ЄС, налагодження прямих контактів по лінії оборонних відомств.

 «Ваш візит в Україну в якості Голови ВК ЄС є символічним, саме тому є  важливим політичним сигналом підтримки України з боку ЄС, що свідчить про готовність поглиблювати співробітництво у оборонній та військовій сферах з українською стороною», - підкреслив Є.Божок.

Зі свого боку, К.Граціано підтвердив підвищену увагу ВК ЄС до розвитку ситуації на Донбасі та в акваторіях Азовського та Чорного морів. «Саме для  ознайомлення з військово-оперативною ситуацією я приїхав в Україну та відвідаю східні регіони і проведу зустрічі з посадовими особами Міністерства оброни України, Генерального штабу ЗСУ та керівництвом Операції об’єднаних сил», - зазначив Голова ВК ЄС.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes