Міністерство закордонних справ України

Київ 16:50

18 червня - 2 липня 2019 року делегація України взяла участь у 22-й Дипломатичній сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права

02 липня, 18:59

18 червня - 2 липня 2019 року у Гаазі проходила 22-а Дипломатична сесія Гаазької конференції з міжнародного приватного права, участь у якій взяла делегація України на чолі з Послом України у Королівстві Нідерланди В.Ченцовим. До складу делегації увійшли представники МЗС, Міністерства юстиції та Адміністрації Президента України.

Завершальним етапом роботи згаданої сесії стало прийняття 2 липня 2019 року тексту Конвенції про визнання і виконання іноземних судових рішень у цивільних та комерційних справах. Схвалення документа є також підсумком інтенсивної роботи утвореної з цією метою Спеціальної комісії, яка тривала протягом 2016 – 2019 років.

Конвенція є універсальним багатостороннім документом, що закріплює для держав, які стануть її Сторонами, загальні правила для гарантування взаємного визнання і виконання судових рішень у цивільних та комерційних справах.

Конвенція має на меті полегшити доступ до правосуддя для учасників ринку, забезпечити для них визначеність, передбачуваність, зменшення витрат, часу та ризиків.

Під сферу дії Конвенції відповідно до статті 2 не підпадають рішення судів у сімейних і спадкових справах та деякі інші категорії спорів.

З 2 липня 2019 року Конвенція відкрита для підписання. Уругвай стала першою країною, яка підписала документ.

 

Останні новини

Відбулося відзначення 12-ї річниці діяльності Soft Tulip в Україні | Вчора, 16:32

У рамках щорічної мережевої зустрічі, а також відзначення 12 ½ років діяльності Soft Tulip в Україні Посолу В.Ченцову вручили книгу «Перетворення» (Making a change).

У місті Хертогенбос відкрилося Почесне консульство України | 11 вересня, 16:51

10 вересня відбулося офіційне відкриття Почесного консульства України у місті Хертогенбос.Почесний консул України у Нідерландах Карел БУРГЕР ДІРВЕН представлятиме інтереси України у нідерландських провінціях Лімбург, Зееланд та Північний Брабант.

Дні України у національному парку De Hoge Veluwe | 14 серпня, 11:17

Запрошуємо усіх відсвяткувати разом з нами День незалежності України у національному парку Нідерландів De Hoge Veluwe 31 серпня та 1 вересня 2019 року.

День кримськотатарського прапора | 26 червня, 16:37

6 червня, відзначається День кримськотатарського прапора. З нагоди свята у Посольстві України в Нідерландах урочисто піднято національний прапор кримськотатарського народу.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes