Міністерство закордонних справ України

Київ 13:03

Т.в.о. Міністра Єгор Божок запросив на бесіду Посла Угорщини Іштвана Ійдярто

04 липня, 19:25

Під час бесіди Т.в.о. Міністра привернув увагу до того, що, незважаючи на всі зусилля української сторони, спрямовані на вирішення питань, які кидають тінь на дружній характер відносин між нашими державами, угорська сторона продовжує публічну риторику, яка викликає здивування. 

Єгор Божок наголосив, що в української сторони викликали подив останні висловлювання Міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини П.Сійярто в рамках Міжнародної конференції з питань реформ в Україні в Торонто, які не відповідають рекомендаціям Венеціанської Комісії і попереднім домовленостям.

Українська сторона виконала рекомендації Венеціанської Комісії та пішла на зустріч угорській стороні щодо імплементації Закону України «Про освіту». В Законі «Про забезпечення функціонування української мови як державної», ухваленому 25 квітня ц.р., враховане прохання угорської сторони щодо продовження перехідного періоду до 2023 року.

Т.в.о. Міністра Єгор Божок нагадав, що під час його візиту у травні 2019 р. до м. Будапешт українською стороною ініційовано розробку алгоритму врегулювання неконструктивних питань в українсько-угорських відносинах. Відповідь на пропозиції української сторони наразі не отримано.

Українська сторона готова до конструктивного діалогу з вирішення питань порядку денного українсько-угорських відносин.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes