Міністерство закордонних справ України

Київ 19:36

Делегація Дипломатичної академії України ім.Геннадія Удовенка при МЗС України здійснила візит в Азербайджан

09 липня, 13:36

8 липня 2019 р. у м.Баку, у рамках заходів з відзначення 100-річчя Дипломатичної служби Азербайджанської Республіки, відбуласья зустріч керівників Дипломатичних академій та інститутів при МЗС держав-членів ГУАМ,  українську делегацію очолив  Директор Дипломатичної академії України ім.Геннадія Удовенка при МЗС України Сергій Корсунський.

У ході зустрічі сторони відзначили необхідність консолідації спільних зусиль у рамках ГУАМ з метою вирішення найголовнішого питання – відновлення суверенітету і територіальної цілісності країн-учасниць.

За ініціативи української сторони учасники підписали Декларацію про наміри керівників Дипломатичних академій та інститутів при МЗС країн-членів ГУАМ з метою подальшого розвитку співробітництва, яке базується на партнерських відносинах між учасниками. Ключовими сферами взаємодії мають стати підготовка та підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби та органів державної влади країн-членів ГУАМ.

 

 

Крім того, Директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім.Т.Шевченка Валерій Копійка та Ректор Університету «Азербайджанська дипломатична академія» Хафіз Пашаєв підписали Угоду про співробітництво у галузі магістерських програм між вказаними ВНЗ.

Останні новини

В м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України | 13 вересня, 13:11

12 вересня 2019 р. в м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України. Почесним гостем заходу став заступник Міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Халаф Халафов.

Відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці Владислава Каневського. | 10 вересня, 16:13

10 вересня 2019 року в Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в АР Владислава Каневського для азербайджанських ЗМІ.

Візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя | 06 вересня, 18:05

5-6 вересня відбувся візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя в Азербайджанську Республіку.

Посол України в АР В.Каневський взяв участь у засідання активу громадської організації «УКА» | 04 вересня, 19:49

04 вересня 2019 р., відбулося засідання активу громадської організації «Українського конгресу Азербайджану» (УКА) на чолі з Ю.Осадченком, в якому взяв участь Посол України в АР В.Каневський.

В Баку підписано Меморандум про співпрацю між Харківським національним юридичним університетом ім.Я.Мудрого та Університетом "Азербайджанська дипломатична академія" | 02 вересня, 17:18

У контексті розширення географії відносин між вищими учбовими закладами України і Азербайджана, 02 вересня 2019 року у м.Баку, проректори Харківського національного юридичного університету ім.Я.Мудрого (НЮУ) Ю.Барабаш та Азербайджанської дипломатичної академії (АДА) В.Каздал підписали Меморандум про співпрацю.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes