Міністерство закордонних справ України

Київ 03:16

МЗС України бере активну участь у заходах глобального руху „HeForShe"

11 липня, 20:07

11 липня 2019 року відбулася зустріч Державного секретаря МЗС України А.Заяця з консультантами ООН Жінки з проведення гендерного аудиту у МЗС України К.Броснан (Ірландія), О.Сусловою (Україна) та програмною координаторкою ООН Жінки в Україні Г.Мещеряковою.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо цілей та завдань гендерного аудиту, а також значення його результатів з метою визначення сфер, які потребують змін для забезпечення гендерної  рівності в системі дипломатичної служби України.

Консультанти позитивно оцінили організацію процесу аудиту, а також відзначили високий рівень заінтересованості і активну участь співробітників міністерства у його проведенні.

Готовність щодо проведення гендерного аудиту анонсована керівництвом Міністерства закордонних справ України у вересні 2018 р. в рамках приєднання до глобального руху „HeForShe” для забезпечення гендерної рівності.

МЗС стало першим центральним органом виконавчої влади України, який взяв на себе зобов'язання щодо проведення аудиту та запровадження принципів гендерної рівності у структурі міністерства та закордонних дипломатичних установах.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes