Міністерство закордонних справ України

Київ 19:08

Посол України В.Каневський зустрівся з Генеральним секретарем ГУАМ А.Ефендієвим

16 липня, 15:36

16 липня у Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбулась зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України В.Каневського з Генеральним секретарем Організації за демократію та економічний розвиток - ГУАМ А.Ефендієвим.

Під час зустрічі обговорено реалізацію пріоритетів Українського головування в Організації протягом 2019 року, насамперед, щодо повноцінного запуску зони вільної торгівлі та транспортного коридору ГУАМ, зміцнення взаємодії між країнами-членами на інших міжнародних «майданчиках» з питань врегулювання конфліктів, а також співпраці між правоохоронними органами у сфері «м’якої безпеки» у форматі ГУАМ, у т.ч. кібербезпеки.

Приділено особливу увагу посиленню партнерства ГУАМ із США, Японією та Канадою, зокрема, за низкою програм секторального співробітництва, а також активізації участі ділових кіл країн-членів у розвитку економічного, транспортного, інвестиційного напрямів діяльності Організації.

У цьому контексті співрозмовники домовились про продовження контактів з тих питань розвитку ГУАМ, по яких буде доцільним залучення Посольства України в Азербайджані.

Останні новини

В м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України | 13 вересня, 13:11

12 вересня 2019 р. в м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України. Почесним гостем заходу став заступник Міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Халаф Халафов.

Відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці Владислава Каневського. | 10 вересня, 16:13

10 вересня 2019 року в Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в АР Владислава Каневського для азербайджанських ЗМІ.

Візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя | 06 вересня, 18:05

5-6 вересня відбувся візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя в Азербайджанську Республіку.

Посол України в АР В.Каневський взяв участь у засідання активу громадської організації «УКА» | 04 вересня, 19:49

04 вересня 2019 р., відбулося засідання активу громадської організації «Українського конгресу Азербайджану» (УКА) на чолі з Ю.Осадченком, в якому взяв участь Посол України в АР В.Каневський.

В Баку підписано Меморандум про співпрацю між Харківським національним юридичним університетом ім.Я.Мудрого та Університетом "Азербайджанська дипломатична академія" | 02 вересня, 17:18

У контексті розширення географії відносин між вищими учбовими закладами України і Азербайджана, 02 вересня 2019 року у м.Баку, проректори Харківського національного юридичного університету ім.Я.Мудрого (НЮУ) Ю.Барабаш та Азербайджанської дипломатичної академії (АДА) В.Каздал підписали Меморандум про співпрацю.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes