Міністерство закордонних справ України

Київ 17:32

Зустріч Посла В.Каневського з Міністром оборони Азербайджанської Республіки генерал-полковником З.Гасановим

18 липня, 17:23

18 липня 2019 року відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці Владислава Каневського з Міністром оборони Азербайджану генерал-полковником Закіром Гасановим. 

Під час зустрічі сторони обговорили питання подальшого розвитку військового та військово-технічного співробітництва між двома країнами.
Було відзначено, що військове співробітництво між Азербайджаном і Україною відбувається як у двосторонньому форматі, так і в рамках різних програм НАТО. Міністр З.Гасанов висловив надію щодо продовження цієї співпраці.
У свою чергу, Посол України В.Каневський високо оцінив незмінну підтримку АР суверенітету та територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах, а також відзначив можливості для нарощування двосторонньої взаємодії по лінії оборонних відомств обох країн.
Відбувся також обмін думками з питань активізації двосторонньої співпраці за напрямами, які становлять взаємний інтерес.

Останні новини

В м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України | 13 вересня, 13:11

12 вересня 2019 р. в м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України. Почесним гостем заходу став заступник Міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Халаф Халафов.

Відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці Владислава Каневського. | 10 вересня, 16:13

10 вересня 2019 року в Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в АР Владислава Каневського для азербайджанських ЗМІ.

Візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя | 06 вересня, 18:05

5-6 вересня відбувся візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя в Азербайджанську Республіку.

Посол України в АР В.Каневський взяв участь у засідання активу громадської організації «УКА» | 04 вересня, 19:49

04 вересня 2019 р., відбулося засідання активу громадської організації «Українського конгресу Азербайджану» (УКА) на чолі з Ю.Осадченком, в якому взяв участь Посол України в АР В.Каневський.

В Баку підписано Меморандум про співпрацю між Харківським національним юридичним університетом ім.Я.Мудрого та Університетом "Азербайджанська дипломатична академія" | 02 вересня, 17:18

У контексті розширення географії відносин між вищими учбовими закладами України і Азербайджана, 02 вересня 2019 року у м.Баку, проректори Харківського національного юридичного університету ім.Я.Мудрого (НЮУ) Ю.Барабаш та Азербайджанської дипломатичної академії (АДА) В.Каздал підписали Меморандум про співпрацю.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes