Міністерство закордонних справ України

Київ 17:35

Зустріч Посла В.Каневського з Міністром оборони Азербайджанської Республіки генерал-полковником З.Гасановим

18 липня, 17:23

18 липня 2019 року відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці Владислава Каневського з Міністром оборони Азербайджану генерал-полковником Закіром Гасановим. 

Під час зустрічі сторони обговорили питання подальшого розвитку військового та військово-технічного співробітництва між двома країнами.
Було відзначено, що військове співробітництво між Азербайджаном і Україною відбувається як у двосторонньому форматі, так і в рамках різних програм НАТО. Міністр З.Гасанов висловив надію щодо продовження цієї співпраці.
У свою чергу, Посол України В.Каневський високо оцінив незмінну підтримку АР суверенітету та територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах, а також відзначив можливості для нарощування двосторонньої взаємодії по лінії оборонних відомств обох країн.
Відбувся також обмін думками з питань активізації двосторонньої співпраці за напрямами, які становлять взаємний інтерес.

Останні новини

«Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» в Азербайджанській Республіці | 08 листопада, 14:22

8 листопада українці в Азербайджані, разом зі співробітниками Посольства України, взяли участь у проведенні Українським радіо щорічного «Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності». Започаткований у 2000 році цей захід щорічно єднає в День української писемності та мови не лише українців, але й людей різних національностей у світі, які люблять і шанують українську мову.

Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський відвідав Першу Азербайджанську міжнародну виставку медичних інновацій Medinex2019. | 06 листопада, 14:28

6 листопада 2019 року Посол України в АР Владислав Каневський відвідав першу Азербайджанську міжнародну виставку Medinex2019, яка охоплює інновації в галузі медицини та охорони здоров'я, демонструє світові тренди розвитку в галузі охорони здоров'я, продукти та послуги. На одному майданчику представлено 70 компаній з 12 країн світу. Досягнення сучасної медицини, технологій і фармацевтики України представляють: «Лекхім», «Торос Груп», «АЛЬПС УКРАЇНА» та «Київгума».

Перший відкритий урок недільної школи при БСУ в Баку | 27 жовтня, 12:22

В Азербайджані продовжується гарна традиція – надання освітніх послуг українськими недільними школами.Раді, що відповідно до домовленостей Посольства України в АР з Бакинським слов’янським університетом, з 27 жовтня 2019 року відновлено діяльність (у тестовому режимі) української недільної школи в м.Баку.

Українська делегація взяла участь у Міністерському засіданні та XVIII Саміті Руху неприєднання в м.Баку | 25 жовтня, 16:58

24-25 жовтня 2019 року делегація на чолі із Заступником міністра закордонних справ України Сергієм Кислицею здійснила робочий візит в Азербайджанську Республіку з метою участі у  Міністерському засіданні та XVIII Саміті Руху неприєднання.

Перша ластівка в Сумгаїті! | 20 жовтня, 15:58

20 жовтня 2019 року Посол України Владислав Каневський відвідав новостворений український культурно-освітній центр «Джерело» та недільну школу «Української громади ім.І.Франка у м.Сумгаїт».

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes