Міністерство закордонних справ України

Київ 19:05

Робочий візит делегації Міністерства молоді та спорту України в Баку

23 липня, 11:49

21-23 липня 2019 р., відбувся робочий візит делегації Міністерства молоді та спорту України на чолі з Міністром І.Ждановим та заступником директора департаменту олімпійських видів спорту Л.Мирським в м.Баку (Азербайджанська Республіка), в рамках забезпечення участі збірних команд України в XV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

Робота делегації почалася з відвідання 21 липня закордонної виборчої дільниці в Посольстві України в Азербайджані, де Міністр І.Жданов проголосував на виборах до Верховної Ради України.

 

22 липня глава делегації України І.Жданов, спільно з Послом України В.Каневським взяли участь у переговорах з Міністром молоді та спорту АР
А. Рагімовим, під час яких було підписано Програму співробітництва у сфері фізичної культури і спорту між міністерствами. Програма розрахована на два роки та конкретизує взаємодію між Азербайджаном і Україною в галузі фізичної культури і спорту. В ході зустрічі відбувся обмін досвідом щодо проведення спортивних змагань міжнародного рівня. Після закінчення офіційної частини зустрічі, Міністр І.Жданов дав інтерв’ю азербайджанським ЗМІ («Азертадж» і «AzTV»), в якому окреслив основні напрямки співробітництва між спортсменами України і АР.

 

В рамках забезпечення інтенсифікації міжнародних спортивних та молодіжних обмінів, Міністр молоді та спорту України провів низку зустрічей з керівниками інших делегацій країн-учасниць фестивалю, а також з президентом Європейських олімпійських комітетів Я.Кочіянчичем та  заступником прем’єр-міністра Словацької Республіки Р.Раші, в ході яких обговорювались питання розвитку співробітництва у сфері фізичної культури і спорту та обмін досвідом щодо розвитку масового спорту та спорту вищих досягнень.

Крім того, 21 липня Міністр І.Жданов і Посол України В.Каневський взяли участь на церемонії урочистого відкриття XV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Baku Crystal Hall, де були представлені спортсмени 48 країн-учасниць фестивалю та відбулась урочиста церемонія запалення олімпійського вогню.

 

 

Також Голова офіційної української делегації відвідав спортивні змагання з метою підтримки вітчизняних спортсменів.

В рамках ознайомлення з українськими традиціями, 25-26 липня відбудеться презентація українського павільйону в олімпійському селі.

Останні новини

В м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України | 13 вересня, 13:11

12 вересня 2019 р. в м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України. Почесним гостем заходу став заступник Міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Халаф Халафов.

Відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці Владислава Каневського. | 10 вересня, 16:13

10 вересня 2019 року в Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в АР Владислава Каневського для азербайджанських ЗМІ.

Візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя | 06 вересня, 18:05

5-6 вересня відбувся візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя в Азербайджанську Республіку.

Посол України в АР В.Каневський взяв участь у засідання активу громадської організації «УКА» | 04 вересня, 19:49

04 вересня 2019 р., відбулося засідання активу громадської організації «Українського конгресу Азербайджану» (УКА) на чолі з Ю.Осадченком, в якому взяв участь Посол України в АР В.Каневський.

В Баку підписано Меморандум про співпрацю між Харківським національним юридичним університетом ім.Я.Мудрого та Університетом "Азербайджанська дипломатична академія" | 02 вересня, 17:18

У контексті розширення географії відносин між вищими учбовими закладами України і Азербайджана, 02 вересня 2019 року у м.Баку, проректори Харківського національного юридичного університету ім.Я.Мудрого (НЮУ) Ю.Барабаш та Азербайджанської дипломатичної академії (АДА) В.Каздал підписали Меморандум про співпрацю.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes