Міністерство закордонних справ України

Київ 17:43

Вітаємо українських школярів з успіхом на Міжнародній олімпіаді з інформатики

14 серпня, 09:59

Збірна українських школярів здобула медалі на 31-й Міжнародній олімпіаді з інформатики (International Olympiad in Informatics, IOI), проведеній 4-11 серпня в Баку, за участю 335 школярів із 88 країн світу.

Україну представили четверо учнів Полтавського ліцею-інтернату при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. Макаренка, кожен з яких виборов високу нагороду:

Назарій Деньга, учень 11-го класу – золоту медаль;

Софія Мельник, учениця 10-го класу – срібну медаль;

Андрій Куц, учень 11-го класу – срібну медаль;

Максим Зуб, учень 10-го класу – бронзову медаль.

Щиро вітаємо з цією перемогою юних українців, їх батьків, наставників, усіх вболівальників в Україні, а також бажаємо їм подальших перемог! Впевнені у гідному виступі нашої збірної на наступних таких змаганнях, що відбудуться у липні 2020 року в Сінгапурі.

 

Останні новини

В м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України | 13 вересня, 13:11

12 вересня 2019 р. в м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України. Почесним гостем заходу став заступник Міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Халаф Халафов.

Відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці Владислава Каневського. | 10 вересня, 16:13

10 вересня 2019 року в Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбулася прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла України в АР Владислава Каневського для азербайджанських ЗМІ.

Візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя | 06 вересня, 18:05

5-6 вересня відбувся візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя в Азербайджанську Республіку.

Посол України в АР В.Каневський взяв участь у засідання активу громадської організації «УКА» | 04 вересня, 19:49

04 вересня 2019 р., відбулося засідання активу громадської організації «Українського конгресу Азербайджану» (УКА) на чолі з Ю.Осадченком, в якому взяв участь Посол України в АР В.Каневський.

В Баку підписано Меморандум про співпрацю між Харківським національним юридичним університетом ім.Я.Мудрого та Університетом "Азербайджанська дипломатична академія" | 02 вересня, 17:18

У контексті розширення географії відносин між вищими учбовими закладами України і Азербайджана, 02 вересня 2019 року у м.Баку, проректори Харківського національного юридичного університету ім.Я.Мудрого (НЮУ) Ю.Барабаш та Азербайджанської дипломатичної академії (АДА) В.Каздал підписали Меморандум про співпрацю.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes