Міністерство закордонних справ України

Київ 17:48

Вітаємо українських школярів з успіхом на Міжнародній олімпіаді з інформатики

14 серпня, 09:59

Збірна українських школярів здобула медалі на 31-й Міжнародній олімпіаді з інформатики (International Olympiad in Informatics, IOI), проведеній 4-11 серпня в Баку, за участю 335 школярів із 88 країн світу.

Україну представили четверо учнів Полтавського ліцею-інтернату при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. Макаренка, кожен з яких виборов високу нагороду:

Назарій Деньга, учень 11-го класу – золоту медаль;

Софія Мельник, учениця 10-го класу – срібну медаль;

Андрій Куц, учень 11-го класу – срібну медаль;

Максим Зуб, учень 10-го класу – бронзову медаль.

Щиро вітаємо з цією перемогою юних українців, їх батьків, наставників, усіх вболівальників в Україні, а також бажаємо їм подальших перемог! Впевнені у гідному виступі нашої збірної на наступних таких змаганнях, що відбудуться у липні 2020 року в Сінгапурі.

 

Останні новини

«Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» в Азербайджанській Республіці | 08 листопада, 14:22

8 листопада українці в Азербайджані, разом зі співробітниками Посольства України, взяли участь у проведенні Українським радіо щорічного «Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності». Започаткований у 2000 році цей захід щорічно єднає в День української писемності та мови не лише українців, але й людей різних національностей у світі, які люблять і шанують українську мову.

Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський відвідав Першу Азербайджанську міжнародну виставку медичних інновацій Medinex2019. | 06 листопада, 14:28

6 листопада 2019 року Посол України в АР Владислав Каневський відвідав першу Азербайджанську міжнародну виставку Medinex2019, яка охоплює інновації в галузі медицини та охорони здоров'я, демонструє світові тренди розвитку в галузі охорони здоров'я, продукти та послуги. На одному майданчику представлено 70 компаній з 12 країн світу. Досягнення сучасної медицини, технологій і фармацевтики України представляють: «Лекхім», «Торос Груп», «АЛЬПС УКРАЇНА» та «Київгума».

Перший відкритий урок недільної школи при БСУ в Баку | 27 жовтня, 12:22

В Азербайджані продовжується гарна традиція – надання освітніх послуг українськими недільними школами.Раді, що відповідно до домовленостей Посольства України в АР з Бакинським слов’янським університетом, з 27 жовтня 2019 року відновлено діяльність (у тестовому режимі) української недільної школи в м.Баку.

Українська делегація взяла участь у Міністерському засіданні та XVIII Саміті Руху неприєднання в м.Баку | 25 жовтня, 16:58

24-25 жовтня 2019 року делегація на чолі із Заступником міністра закордонних справ України Сергієм Кислицею здійснила робочий візит в Азербайджанську Республіку з метою участі у  Міністерському засіданні та XVIII Саміті Руху неприєднання.

Перша ластівка в Сумгаїті! | 20 жовтня, 15:58

20 жовтня 2019 року Посол України Владислав Каневський відвідав новостворений український культурно-освітній центр «Джерело» та недільну школу «Української громади ім.І.Франка у м.Сумгаїт».

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes