Міністерство закордонних справ України

Київ 05:45

Ліхтенштейн підтримує незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України

19 серпня, 17:08

15 серпня у Вадуці пройшли урочистості з нагоди Національного свята Князівства Ліхтенштейн. В рамках заходів відбулися зустрічі із Спадкоємним принцом Алоїзом Ліхтенштейнським та в.о. Міністра закордонних справ, юстиції та культури Ліхтенштейну Мауро Педраззіні.

Зокрема, Спадкоємному принцу Алоїзу Ліхтенштейнському передано привітання Президента України Володимира Зеленського з нагоди Національного свята Ліхтенштейну:

"Ліхтенштейн для України став надійним та важливим партнером, що послідовно підтримує нашу державу у питаннях захисту суверенітету та територіальної цілісності в умовах протистояння російській агресії.

Вірю, що атмосфера довіри та взаєморозуміння, що існує у взаємовідносинах між Україною та Ліхтенштейном, і надалі сприятиме розбудові взаємовигідного співробітництва за усіма напрямами, що становлять обопільний інтерес".

У Вадуці позитивно відзначають результати проведених президентських та позачергових парламентських виборів. У цьому зв'язку висловлено готовність продовжити активний діалог з Україною на всіх рівнях.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes