Міністерство закордонних справ України

Київ 20:20

«Франція приділяє велику увагу співпраці з Україною», – новопризначений Посол Французької Республіки Етьєн де Монтень де Понсен

20 серпня, 19:21

«Франція приділяє велику увагу співпраці з Україною», – наголосив новопризначений Посол Французької Республіки Етьєн де Монтень де Понсен під час вручення копій вірчих грамот Заступнику Міністра закордонних справ України Олені Зеркаль. Французький дипломат підкреслив незмінність позиції Парижа щодо підтримки суверенітету України і територіальної цілісності в її міжнародно визнаних кордонах. Така позиція, за словами Посла Франції, ґрунтується на принципах міжнародного права.

О.Зеркаль підкреслила особливу роль Франції як члена Нормандського формату у врегулюванні конфлікту на Донбасі, спричиненого російською агресією. Було обговорено подальші кроки із взаємодії в цьому форматі. Вона також подякувала Послу за підтримку Францією України у справі забезпечення свободи судноплавства в Азово-Чорноморській акваторії.
При обговоренні перспектив двосторонніх відносин йшлося про конкретні заходи з поглиблення політичного діалогу, а також активізацію економічного й інвестиційного співробітництва.

Посол Франції підтвердив налаштованість його країни, що головує в «Групі семи», продовжувати надавати підтримку та практичну допомогу в імплементації реформ в Україні.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes