Міністерство закордонних справ України

Новопризначений Посол Австрії Ґернот Пфандлер: Спільна історико-культурна спадщина, прагнення до поглиблення економічної та інвестиційної співпраці поєднують інтереси України і Австрії

21 серпня, 19:11

«Спільна історико-культурна спадщина України та Австрії, прагнення до поглиблення економічної та інвестиційної співпраці значною мірою поєднують інтереси наших держав», - заявив новопризначений Посол Австрії в Україні Ґернот Пфандлер під час вручення копії вірчої грамоти Заступнику Міністра закордонних справ України Олені Зеркаль.

Було дано позитивну оцінку стану двостороннього співробітництва. Наголошувалося на зростанні інтересу австрійських інвесторів до українського ринку, передумовою для чого є покращення ділового клімату в нашій державі. Співрозмовники високо оцінили проведення Року української культури в Австрії та австрійської культури в Україні.

О.Зеркаль наголосила на важливості подальшої підтримки Австрією України у здійсненні реформ, зокрема на практичній допомозі у відновленні та захисті карпатського лісу.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes