Міністерство закордонних справ України

Посол України в АР В.Каневський взяв участь у засідання активу громадської організації «УКА»

04 вересня, 19:49

04 вересня 2019 р., відбулося засідання активу громадської організації «Українського конгресу Азербайджану» (УКА) на чолі з Ю.Осадченком, в якому взяв участь Посол України в АР В.Каневський.

В ході зустрічі обговорювалися актуальні питання щодо роботи УКА, а також перспективні напрями подальшої співпраці.

Підсумовуючи результати засідання, Посол відзначив необхідність використання зазначеної комунікаційної платформи, у т.ч. з метою об’єднання зусиль навколо популяризації України в Азербайджанській Республіці, а також запропонував виробити план дій щодо реалізації амбітних спільних проектів.

Останні новини

Перша ластівка в Сумгаїті! | 20 жовтня, 15:58

20 жовтня 2019 року Посол України Владислав Каневський відвідав новостворений український культурно-освітній центр «Джерело» та недільну школу «Української громади ім.І.Франка у м.Сумгаїт».

Відбулася зустріч Посла України в АР В.Каневського з Головою Державного Комітету АР по роботі з діаспорою Ф.Мурадовим. | 18 жовтня, 16:05

18 жовтня 2019 року Посол України Владислав Каневський провів зустріч з Головою Державного Комітету АР по роботі з діаспорою Фуадом Мурадовим.

Посол В.Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря | 15 жовтня, 16:37

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря.  Посол зустрівся з виконавчим Директором центру Ельнуром Садиговим, ознайомився з курсами і умовами, створеними для школярів та студентів. Оглянув дві експозиції, які були представлені в Музеї Килима: «Стародавні килими» яким більше ста років і «Бакинська група: Нові зразки».

Посол України в АР В.Каневський відвідав 13-у Азербайджанську міжнародну виставку «Освіта» | 10 жовтня, 16:33

10 жовтня 2019 року Посол України в АР В.Каневський відвідав 13-у Азербайджанську міжнародну виставку «Освіта». В процесі ознайомлення з роботою міжнародної виставки, відбулася зустріч Посла з проректором з міжнародного співробітництва Харківського національного університету радіоелектроніки М.Омаровим, а також партнерами українського освітнього закладу, представниками Азербайджанського університету.

В Баку відбулась 45 щорічна конференція Міжнародної асоціації з оцінки освіти (IAEA 2019) | 27 вересня, 10:40

26 вересня, у ході проведеної в Баку 45-ої щорічної конференції Міжнародної асоціації з оцінки освіти (IAEA 2019), директор Генерального департаменту з управління персоналом на державній службі Національного агентства України з питань державної служби Н.О.Алюшина поділилася досвідом реформування сфери державного управління у нашій державі.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes