Міністерство закордонних справ України

Київ 06:51

В Національному арт центрі Японії (the National Art Center, Tokyo) відкрито виставку сучасного українського мистецтва (4-16 вересня)

06 вересня, 12:14

4 вересня в Національному арт центрі в Токіо в рамках 104-ї експозиції "NIKATEN" відбулося відкриття виставки провідних сучасних художників України - почесного проекту в рамках щорічного найбільшого національного арт-салону «NIKA» в так званому «арт трикутнику» Токіо в районі Роппонгі.

Виставка проходить з 4 по 16 вересня під егідою Посольства України в Японії за сприяння української художниці Зої Скоропаденко. В рамках експозиції представлені графічні та живописні роботи Матвія Вайсберга, Зої Скоропаденко, Оксани Стратійчук, Богдана Сороки, Олесі Джураєвої та Олександри Сиси.Очікується, що згаданий захід відвідають понад 10 000 осіб.

Завдяки участі України у цьому проекті українське сучасне мистецтво широко представлено в провідному виставковому залі Японії.

Посольство України висловлює щиру подяку Асоціації «NIKA» за плідну співпрацю та сподівається на подальше співробітництво!МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes