Міністерство закордонних справ України

Київ 06:05

Візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя

06 вересня, 18:05

5-6 вересня відбувся візит заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції В.Довганя в Азербайджанську Республіку.

Під час проведеної зустрічі заступника Міністра В.Довганя із заступником Міністра транспорту, зв'язку та високих технологій Е.Велізаде обговорювались перспективи активізації двостороннього співробітництва у транспортній галузі, зокрема, конкретні спільні кроки з метою реалізації значного транзитного потенціалу двох країн в організації перевезень по коридору Європа-Кавказ-Азія, залученню додаткових вантажопотоків, та підвищенню конкурентоспроможності цього напряму. Українська сторона висловила зацікавленість у збільшенні авіакомпаніями сторін регулярних авіарейсів між двома країнами.  

Заступник Міністра В.Довгань також обговорив із заступником Міністра економіки Азербайджану С.Мамадовим питання економічної складової у контексті забезпечення більшої ефективності співпраці між двома країнами у галузі транспорту, подальшого спрощення пасажирських і вантажних перевезень, у т.ч. в рамках міжнародного коридору ТРАСЕКА.

Можливостям реалізації нових конкретних проектів у багатосторонньому форматі ТРАСЕКА було присвячено зустріч заступника Міністра В.Довганя з Національним секретарем АР у Міжурядовій комісії ТРАСЕКА А.Мустафаєвим. Під час бесіди співрозмовники обмінялись думками щодо перспектив підвищення ефективності діяльності цієї Організації.

Обговорення цих питань було продовжено у ході зустрічі заступника Міністра інфраструктури України В.Довганя з Генеральним секретарем Постійного секретаріату Міжурядової комісії ТРАСЕКА М.Чіопрагою. Співрозмовники обмінялись думками з питань організації роботи Міжурядової комісії у контексті забезпечення ефективного багатостороннього співробітництва у форматі цієї організації.

Останні новини

Посол В.Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря | 15 жовтня, 16:37

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря.  Посол зустрівся з виконавчим Директором центру Ельнуром Садиговим, ознайомився з курсами і умовами, створеними для школярів та студентів. Оглянув дві експозиції, які були представлені в Музеї Килима: «Стародавні килими» яким більше ста років і «Бакинська група: Нові зразки».

Посол України в АР В.Каневський відвідав 13-у Азербайджанську міжнародну виставку «Освіта» | 10 жовтня, 16:33

10 жовтня 2019 року Посол України в АР В.Каневський відвідав 13-у Азербайджанську міжнародну виставку «Освіта». В процесі ознайомлення з роботою міжнародної виставки, відбулася зустріч Посла з проректором з міжнародного співробітництва Харківського національного університету радіоелектроніки М.Омаровим, а також партнерами українського освітнього закладу, представниками Азербайджанського університету.

В Баку відбулась 45 щорічна конференція Міжнародної асоціації з оцінки освіти (IAEA 2019) | 27 вересня, 10:40

26 вересня, у ході проведеної в Баку 45-ої щорічної конференції Міжнародної асоціації з оцінки освіти (IAEA 2019), директор Генерального департаменту з управління персоналом на державній службі Національного агентства України з питань державної служби Н.О.Алюшина поділилася досвідом реформування сфери державного управління у нашій державі.

Зустріч Посла України в АР В.Каневського з Головою ГО «Інвалідів, ветеранів Карабаської війни та родин шехідів» М.Мехтієвим | 26 вересня, 16:16

26 вересня 2019 року відбулася зустріч Посла України в АР В.Каневського з Головою громадського об’єднання «Інвалідів, ветеранів Карабаської війни та родин шехідів» М.Мехтієвим, ветеранами Карабаської війни - членами ГО.

Відновлення роботи недільної школи при БСУ в Баку | 24 вересня, 13:01

Відповідно до домовленостей, досягнутих під час проведення 04 вересня 2019 року засідання активу громадської організації «Український конгрес Азербайджану», у частині надання ПУ в АР сприяння українській громаді щодо відновлення діяльності української недільної школи при Бакинському слов’янському університеті (БСУ), 24 вересня 2019 року відбулася зустріч Посла України в АР В.Каневського з ректором Н.Алієвою а також керівним складом БСУ.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes