Міністерство закордонних справ України

Київ 19:54

Представники Посольства України взяли участь в іміджевому заході «Made with Switzerland in Ukraine»

11 вересня, 16:05

У місті Поррентрю, кантон Юра, представники Посольства України взяли участь в іміджевому заході «Made with Switzerland in Ukraine», присвяченому Швейцарській програмі співробітництва з Україною, яка складається з проектів технічної і гуманітарної допомоги.

Технічна допомога охоплює такі головні напрямки: децентралізація (захист миру і демократичних інституцій); розвиток міст та енергоефективність; медична реформа; інвестиції в інфраструктуру східної України; управління бюджетним процесом на державному і місцевому рівнях.

Варто відзначити, що окрема увага у діяльності Швейцарської агенції розвитку та співробітництва DEZA на сході України приділяється адресній доставці гуманітарної допомоги до закладів охорони здоров'я та засобів очищення питної води. Зокрема, доставлено гуманітарних вантажів загальним обсягом 9 500 т, надано фінансову і кадрову підтримку Міжнародному комітету Червоного Хреста, Управлінню ООН з координації гуманітарних питань та Дитячому фонду ООН. Загальний бюджет допомоги Швейцарії з 2014 р. становить 16 млн швейцарських франків.

У зустрічі взяли участь представники DEZA, які безпосередньо займаються практичними питаннями виділення технічної допомоги, а також безпосередні учасники реалізації цих проектів в Україні.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes