Міністерство закордонних справ України

Київ 05:46

Офіційний прийом з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

12 вересня, 10:29

10 вересня відбувся офіційний прийом з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

10 вересня відбувся офіційний прийом з нагоди 28-ї річниці незалежності України.


У своєму виступі Посол України в Японії Ігор Харченко висловив вдячність уряду Японії та всім іншим японським партнерам України, наголосивши на важливості посилення міжнародної коаліції заради встановлення міжнародного миру та безпеки, а також привітав культурно-гуманітарні обміни між двома країнами, розпочаті напередодні Олімпійських та Паралімпійських ігор у м.Токіо 2020 р.


Парламентський віцеміністр закордонних справ Японії Кендзі Ямада у своїй вітальній промові підтвердив незмінну позицію Японії з підтримки територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, наголосив на важливості розвитку співробітництва в економічній та науково-технічній сферах.


Голова Японської парламентської асоціації дружби «Японія-Україна» Ейсуке Морі високо оцінив зусилля українського народу, спрямовані на відновлення країни після лиха, яке прийшло до України у 2014 р., а також висловив надію щодо встановлення миру в Україні під керівництвом новообраного Президента Володимира Зеленського.


У рамках заходу відбулась церемонія нагородження директорки балетної школи Терада м. Кіото пані Мітіко Такао почесною відзнакою Міністерства культури, молоді та спорту України «За багаторічну плідну працю в галузі культури», а також організовано демонстрацію японського кімоно з українськими мотивами, створеного минулого року у рамках проєкту «One World Kimono Project».


Гімни України та Японії під час заходу виконали українська оперна співачка Оксана Степанюк та японський тенор Масафумі Акікава.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes