Міністерство закордонних справ України

В м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України

13 вересня, 13:11

12 вересня 2019 р. в м.Баку проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України. Почесним гостем заходу став заступник Міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Халаф Халафов.

У заході взяли участь представники Адміністрації Президента, Міллі Меджлісу, керівництво міністерств і відомств АР, а також інші посадові особи Центральних органів виконавчої влади Азербайджанської Республіки, дипломатичний корпус акредитований в АР, представники української діаспори, наукових та бізнесових кіл, а також азербайджанських ЗМІ – загалом близько 400 осіб.

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційну частину заходу відкрив колектив Бакинської музичної школи №8 ім.Кара Караєва, виконанням гімнів України та Азербайджану.

 

З урочистою промовою до гостей звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол України в АР Владислав Каневський, який інформував присутніх про шлях України до здобуття Незалежності, виклики, що долає наша держава сьогодні у збройній боротьбі за відстоювання свободи та самоідентифікації. В.Каневський відзначив, що проведені в Україні президентські та парламентські вибори в черговий раз продемонстрували світові, що Україна є цивілізованою, правовою та демократичною державою, яка незворотньо рухається курсом європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

Також керівник української дипмісії висловив щиру вдячність керівництву Азербайджанської Республіки за незмінну позицію щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.
Від імені Уряду АР виступив заступник Міністра закордонних справ АР Х.Халафов, який привітав українців з Днем Незалежності та зазначив, що між Україною і АР склалися відносини дружби та стратегічного партнерства, а також побажав українському народові миру та процвітання.

 

У рамках заходу, за вагомий внесок та заслуги перед українським народом, а також з нагоди Дня Незалежності України, Посол В.Каневський, вручив нагороду Голові групи Міллі Меджлісу з міжпарламентських зв’язків «Україна-Азербайджан» Руфату Гулієву - Почесну Грамоту і нагрудний знак Верховної Ради України. Крім того, за патріотизм, особливі заслуги щодо зміцнення дружніх відносин між Українським і Азербайджанським народами, медаллю «За Батьківщину» Громадського об’єднання «Інвалідів, ветеранів Карабаської війни і родин шехідів» був нагороджений Голова «Українського конгресу Азербайджану» Юрій Осадченко.

 

З метою популяризації в Азербайджані української культури, мистецтва та архітектури, у рамках заходу Посольством спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником було організовано та проведено виставку художніх фотографій «Києво-Печерська лавра. Історія і сучасність».

 

 

Присутні мали змогу ознайомитись з презентаціями військово-технічного потенціалу України, а також скуштувати українську продукцію, надану мережею магазинів «Українські продукти» та продегустувати азербайджанське вино, надане ТОВ «ASPI AGRO» (Savalan).

 

 

 

 Останні новини

Перша ластівка в Сумгаїті! | 20 жовтня, 15:58

20 жовтня 2019 року Посол України Владислав Каневський відвідав новостворений український культурно-освітній центр «Джерело» та недільну школу «Української громади ім.І.Франка у м.Сумгаїт».

Відбулася зустріч Посла України в АР В.Каневського з Головою Державного Комітету АР по роботі з діаспорою Ф.Мурадовим. | 18 жовтня, 16:05

18 жовтня 2019 року Посол України Владислав Каневський провів зустріч з Головою Державного Комітету АР по роботі з діаспорою Фуадом Мурадовим.

Посол В.Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря | 15 жовтня, 16:37

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря.  Посол зустрівся з виконавчим Директором центру Ельнуром Садиговим, ознайомився з курсами і умовами, створеними для школярів та студентів. Оглянув дві експозиції, які були представлені в Музеї Килима: «Стародавні килими» яким більше ста років і «Бакинська група: Нові зразки».

Посол України в АР В.Каневський відвідав 13-у Азербайджанську міжнародну виставку «Освіта» | 10 жовтня, 16:33

10 жовтня 2019 року Посол України в АР В.Каневський відвідав 13-у Азербайджанську міжнародну виставку «Освіта». В процесі ознайомлення з роботою міжнародної виставки, відбулася зустріч Посла з проректором з міжнародного співробітництва Харківського національного університету радіоелектроніки М.Омаровим, а також партнерами українського освітнього закладу, представниками Азербайджанського університету.

В Баку відбулась 45 щорічна конференція Міжнародної асоціації з оцінки освіти (IAEA 2019) | 27 вересня, 10:40

26 вересня, у ході проведеної в Баку 45-ої щорічної конференції Міжнародної асоціації з оцінки освіти (IAEA 2019), директор Генерального департаменту з управління персоналом на державній службі Національного агентства України з питань державної служби Н.О.Алюшина поділилася досвідом реформування сфери державного управління у нашій державі.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes