Міністерство закордонних справ України

Київ 03:06

У ратуші міста Берн відбулося офіційне дипломатичне прийняття з нагоди 28-ї річниці незалежності України

17 вересня, 12:43

16 вересня у ратуші міста Берн відбулося офіційне дипломатичне прийняття з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

Захід відвідали члени Федеральних зборів, представники Федерального департаменту закордонних справ та інших державних установ Швейцарії, дипломатичного корпусу, акредитованого у Швейцарії, місцевих ЗМІ, підприємницьких, експертних та аналітичних кіл. Почесним гостем заходу став мер міста Берн Алек фон Граффенрід,  який виступив із промовою щодо перспектив  розвитку регіональної співпраці між Україною і Швейцарією.

На прийнятті також були присутні представники українського і швейцарського духовенства, керівництво Українського Товариства в Швейцарії та місцевих осередків української громади.

У своєму вітальному слові Посол України в Швейцарії Артем Рибченко привітав гостей з найбільшим державним святом України, наголосивши на значних  досягненнях нашої країни за минулий рік, серед яких – активні реформаційні процеси в економіці та громадянському суспільстві, проведення демократичних виборів, розвиток регіональної співпраці, сільського господарства, IT-технологій, українського кінематографу та великі спортивні успіхи українських атлетів. Посол, зокрема,  зазначив, що «завдячуючи нашим героям-військовим, волонтерам і звичайно міжнародним партнерам Україна продовжує свій проєвропейський курс! Швейцарія одна з найактивніших країн-партнерів і ми дуже вдячні офіційному Берну за всі види співробітництва!»

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes