Міністерство закордонних справ України

Київ 06:19

У Вашингтоні Посольство України в США провело урочисте прийняття з нагоди 28-ї річниці незалежності України

06 вересня, 17:04

Цьогоріч захід вперше за останні роки відбувся в історичній будівлі Посольства. До української дипломатичної установи були запрошені і завітали ті, з ким за останні роки була розбудована ефективна співпраця і взаємодія. Серед гостей - представники Адміністрації США, зокрема, Ради національної безпеки, Державного департаменту, Міністерства оборони, Національної гвардії, Міністерства торгівлі США, Міністерства сільського господарства, Експортно-імпортного банку США, Корпорації закордонних приватних інвестицій США (OPIC), Конгресу США, а також представники дипломатичного корпусу у Вашингтоні, керівники провідних американських компаній та представники неурядового сектору, українська громада, активісти, журналісти та міжнародні оглядачі.

Відкриваючи захід, з вітальним словом до гостей звернувся Посол України в США Валерій Чалий з подякою американським партнерам за 4 роки активної співпраці. Посол звернув окрему увагу, що саме Сполучені Штати одні з перших стали на підтримку української демократії у часи історичних змін, підтримали більшою частиною військово-технічної допомоги, яка надійшла з-за кордону в українське військо, та вже сьогодні продовжую вибудовувати з Україною активне та взаємовигідне стратегічне партнерство.

З вітальним словом звернулися Заступник помічника Державного секретаря США Джордж Кент, Заступник помічника Міністра оборони США Лора Купер та Директор Агенції з питань пошуку військовополонених та зниклих безвісти Міністерства оборони США Келлі МакКіг.

З нагоди Дня Незалежності України Посол Валерій Чалий вручив почесні відзнаки за внесок у розбудову стратегічного партнерства України та США Заступнику помічника Міністра оборони Лорі Купер, колишньому Послу США в Україні Джону Гербсту, а також Френку Буларду - першому американському аташе з питань оборони в Україні.

Окрему подяку Посольство України в США висловлює Юлії Ступінь, яка виконала гімни України та США для гостей заходу.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes