Міністерство закордонних справ України

Україна рішуче засуджує ветування Росією резолюції Ради Безпеки ООН щодо перемир’я в сирійській провінції Ідліб

20 вересня, 18:09

Вчора ми знову побачили приклад торпедування зусиль світової спільноти полегшити становище цивільного населення в Сирії, зокрема у провінції Ідліб, яка піддається невибірковому бомбардуванню з боку військових угруповань, підконтрольних РФ та режиму Б.Асада.

Ситуація з порушенням прав цивільного населення та гуманітарного права у Сирії набирає нових обертів. Росія продовжує нехтувати принципами міжнародного гуманітарного права та порушувати їх так само, як вона це робить в інших куточках світу, у тому числі в Україні.

Фактично, кожен крок, покликаний покращити ситуацію, блокується Росією. Це вже 13 випадок, коли РФ накладає вето в РБ ООН під час ухвалення рішень щодо сирійського конфлікту, продовжуючи демонструвати свою стійку позицію щодо вирішення усіх питань виключно силовим шляхом.

Розраховуємо, що стосовно Сирії інші органи ООН, зокрема Рада ООН з прав людини, ефективно сприятимуть вирішенню конфлікту та припиненню страждань цивільного населення в умовах бездіяльності Ради Безпеки, у якій повсякчас мають місце випадки зловживання правом вето.

Останні новини

Заява делегації України в ОБСЄ щодо триваючої російської агресії проти України та незаконної окупації Криму (мовою оригіналу) | 17 жовтня, 19:45

Виголошена делегацією України на 1244-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 17 жовтня 2019 року.

Заява делегації України в ОБСЄ у відповідь на звіт Директора БДІПЛ І.С.Гісладоттір (мовою оригіналу) | 17 жовтня, 14:50

Виголошена Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Євгенієм Цимбалюком на 1244-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 17 жовтня 2019 року.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes