Міністерство закордонних справ України

Київ 09:23

Посольством України в Державі Кувейт розроблено Пам’ятку щодо працевлаштування в Кувейті

02 жовтня, 08:47

З метою підвищення рівня обізнаності громадян України з кувейтським трудовим законодавством Посольством України в Державі Кувейт розроблено Пам’ятку щодо працевлаштування в Кувейті (у вигляді брошури), з урахуванням попереднього досвіду роботи та відповідних консультацій з кувейтськими компетентними органами.

У згаданому документі викладена інформація про основні етапи процесу працевлаштування в Кувейті, а також містяться практичні рекомендації громадянам України, які планують працювати або вже працюють за контрактами в Кувейті, щодо забезпечення захисту їх прав на випадок виникнення трудових спорів та інших проблемних ситуацій на роботі.

Роздруковані примірники брошури розміщено в приміщенні консульського підрозділу Посольства. З її електронною версією можна ознайомитися за наступним посиланням: https://mfa.gov.ua/mediafiles/sites/kuwait/files/employment.pdf

Сподіваємося, що зазначена у Пам’ятці інформація буде корисною як для української громади в Кувейті, так і для всіх інших громадян України, які розглядають можливість працевлаштування в цій країні.

Останні новини

Оголошення конкурсу «Гімн дипломата або дипломатія – це покликання» | 03 листопада, 08:10

За ініціативи Посла України в Державі Кувейт Балануци О.О. оголошується конкурс написання найкращого віршованого тексту про українських дипломатів «Гімн дипломата або дипломатія – це покликання». Найкращий варіант віршованого тексту може стати проєктом гімну українських дипломатів! Переможців і призерів Конкурсу буде нагороджено грамотами та призами, кращі вірші опубліковано. Усі учасники отримають сертифікат про участь у конкурсі. Переможців конкурсу буде оголошено 22 грудня 2019 р. у  День працівників дипломатичної служби України.      

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes