Міністерство закордонних справ України

Київ 12:06

Зустріч із керівником парламентського комітету у закордонних справах Національної Асамблеї Кувейту А.Аль-Кандарі

06 жовтня, 14:52

06 жовтня 2019 р. відбулася зустріч Посла України в Державі Кувейт Олександра Балануци з керівником парламентського комітету у закордонних справах Національної Асамблеї Кувейту Абделькарімом Аль-Кандарі.

Сторони обговорили шляхи активізації міжпарламентського співробітництва між Україною та Кувейтом, а також питання ратифікації кувейтським парламентом Угоди між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у військовій та інших сферах, укладеної в березні 2018 року.

Останні новини

Оголошення конкурсу «Гімн дипломата або дипломатія – це покликання» | 03 листопада, 08:10

За ініціативи Посла України в Державі Кувейт Балануци О.О. оголошується конкурс написання найкращого віршованого тексту про українських дипломатів «Гімн дипломата або дипломатія – це покликання». Найкращий варіант віршованого тексту може стати проєктом гімну українських дипломатів! Переможців і призерів Конкурсу буде нагороджено грамотами та призами, кращі вірші опубліковано. Усі учасники отримають сертифікат про участь у конкурсі. Переможців конкурсу буде оголошено 22 грудня 2019 р. у  День працівників дипломатичної служби України.      

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes