Міністерство закордонних справ України

Київ 20:47

Нідерланди виступають за збереження санкцій ЄС проти Росії як порушника територіальної цілісності та суверенітету України - Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок

10 жовтня, 17:28

«Нідерланди виступають за збереження санкцій ЄС проти Росії як порушника територіальної цілісності та суверенітету України», — заявив Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком 10 жовтня у Києві. 

Стеф Блок також підкреслив, що Нідерланди не визнають анексію Криму Росією та не сприймають російську агресію на Донбасі. Будь-яким змінам у санкційній політиці ЄС щодо РФ мають передувати зміни у поведінці Російської Федерації.

Керівники зовнішньополітичних відомств констатували високий рівень співробітництва між Україною та Нідерландами з розслідування обставин збиття літака Малайзійських авіаліній рейсу МН17 з урахуванням запланованого у березні 2020 року в Нідерландах початку судового процесу. Нідерландська сторона надала роз’яснення мотивів рішення нижньої палати парламенту Нідерландів щодо додаткового дослідження ситуації з управління повітряним простором над Донбасом у день трагедії. Водночас, нідерландський міністр запевнив, що предметом розслідування стануть і відповідні дії Російської Федерації.

Міністри високо оцінили співпрацю в торговельно-економічній й інвестиційній сфері та визначили спільні кроки для додаткового залучення нідерландських інвестицій в економіку України.

Міністр Стеф Блок підкреслив зацікавленість його країни продовжити надавати практичну допомогу у реалізації реформ в Україні. У цьому зв’язку були обговорені проекти допомоги у сфері верховенства права, водного менеджменту та агропромисловому комплексі, в тому числі, в контексті зусиль з відновлення інфраструктури на Донбасі. Нідерландська сторона підтвердила готовність надати допомогу в лікуванні та реабілітації поранених українських військовослужбовців.

Сторони обговорили питання підготовки до проведення Ігор Нескорених у травні 2020 року в Гаазі, у яких братиме участь збірна України.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes