Міністерство закордонних справ України

Київ 12:58

Візит Посла України Артема Рибченка до Міжнародного Олімпійського Комітету

31 жовтня, 17:18

У Міжнародному Олімпійському Комітеті відбулася зустріч Посла України Артема Рибченка з керівником кабінету Президента МОК М.Хаузеном та керівником Протоколу штаб-квартири МОК М.Барамією, під час якої були порушені питання подальшої співпраці міжнародної організації з Україною.
Так, з огляду на проведення 9-22 січня 2020 р. у Лозанні ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор сторони обговорили можливість зустрічі з Національною командою України у штаб-квартирі організації.
Під час зустрічі було обговорено розвиток спорту і підтримки здорового способу життя в Україні, можливість реалізації комплексу навчально-освітніх заходів, підготовки до ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор у Токіо, а також перспективу проведення зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2028 року та Зимових Олімпійських ігор 2030 року в Україні.
Сторони висловили готовність продовжити інтенсивну взаємодію нашої країни з МОК, яка сприяла б розвитку та підтримці Олімпійського руху в Україні як ключового інструмента забезпечення здоров'я нації, демонстрації її успіхів на світових спортивних майданчиках.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes