Міністерство закордонних справ України

Київ 21:03

Україна та Молдова концентруються на вирішенні актуальних питань двосторонньої співпраці

13 листопада, 18:00

Про це йшлося 13 листопада 2019 року під час зустрічі заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара з Державним секретарем Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Владиславом Кульмінським

Сторони обговорили перспективи розвитку двостороннього співробітництва в контексті останніх політичних подій в Республіці Молдова. Значна увага була приділена питанням економічного співробітництва, лібералізації авіаційного та автомобільного транспортного сполучення, розширенню кількості пунктів пропуску із спільним контролем на українсько-молдовському кордоні, підписанню Угоди про запровадження поїздок громадян України та Республіки Молдова за ID-картками.

Заступник Міністра Василь Боднар підтвердив налаштованість української сторони надавати всіляке необхідне сприяння молдовській стороні у процесі Придністровського врегулювання на основі збереження суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдова.

Владислав Кульмінський висловив незмінність позиції Республіки Молдова щодо підтримки суверенітету, територіальної цілісності та євроінтеграційного курсу України.

Молдовський високопосадовець перебуває в Києві з робочим візитом та бере участь у третьому «Форумі асоціацій».

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes