Міністерство закордонних справ України

Київ 13:00

Україну та Австрію об’єднують багаторічна дружба, тісне партнерство та активна економічна і культурна співпраця

14 листопада, 15:20

«Україну та Австрію об’єднують багаторічна дружба, тісне партнерство та активна економічна і культурна співпраця»
- наголосив Федеральний міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Александр Шалленберг під час переговорів 14 листопада з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком.

Переговорам глав зовнішньополітичних відомств передувало спільне покладання Міністрами квітів до Меморіальної Стіни на честь воїнів, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора.

Міністри констатували інтерес до подальшої активної взаємодії в політичній, економічній та інвестиційній сферах. На тлі динамічних та успішних внутрішніх реформ український ринок дедалі більше приваблює австрійських інвесторів. Міністр закордонних справ України звернув увагу на вагомий досвід Австрії у сфері відновлення лісового фонду та висловив інтерес України у його запозиченні у плані практичної допомоги у проведенні реформ. Сторони дали високу оцінку численним заходам в рамках перехресного Року української культури в Австрії та відповідно австрійської культури в Україні.

Вадим Пристайко ознайомив австрійського Міністра з підходами України з дипломатичного врегулювання конфлікту на Донбасі, спричиненого російською агресією.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes