Міністерство закордонних справ України

Київ 20:51

Вадим Пристайко зустрівся з Главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом (Шевчуком)

14 листопада, 18:08

14 листопада 2019 року відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка з Главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом (Шевчуком).

Міністр високо оцінив внесок УГКЦ в об’єднавчі процеси як в Україні, так і за її межами задля збереження духовної цілісності та самобутності українців.

Предстоятель УГКЦ розповів про міжнародну діяльність Церкви, зокрема про  свої  візити до Австрії та США, а також про розбудову закордонних парафій.

 Обговорено шляхи реалізації мирних ініціатив Президента України В.О.Зеленського.

Співрозмовники також обговорили актуальні та майбутні спільні проєкти, спрямовані на відзначення за кордоном важливих дат з історії України і  вшанування пам’яті видатних особистостей, зокрема Митрополита Андрея Шептицького, допомогу трудовим мігрантам, ознайомлення світової спільноти з українською культурою та духовною спадщиною.

Блаженніший Святослав запросив представників МЗС взяти участь у заході УГКЦ з питань підтримки українських трудових мігрантів, який планується на серпень наступного року у Львові.

Співрозмовники наголосили на важливості налагодження прямих контактів з громадами закордонних українців з метою донесення правди про Україну, розвитку ефективної народної дипломатії.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes