Міністерство закордонних справ України

Київ 10:27

Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський відвідав «Сумгаїтський Технологічний Парк»

20 листопада 2019, 09:51

Посол України в АР Владислав Каневський у рамках відвідання «Сумгаїтський Технологічний Парк» (СТП) провів зустріч з Виконавчим директором СТП Еміном Мамедовим.

У ході зустрічі Посла з Виконавчим директором СТП Е.Мамедовим відбувся обмін думками щодо стану та перспектив розвитку українсько-азербайджанського співробітництва у промисловій сфері. Е.Мамедов навів свої оцінки стосовно подальших планів розвитку СТП та відзначив готовність розвитку співпраці з підприємствами України в рамках програм виробничої кооперації.

 

Спільно було наголошено на важливості визначення реальних проектів комплексної взаємодії між підприємствами СТП, провідними державними компаніями Азербайджану та потенційними українськими компаніями-партнерами. Ключовими напрямами взаємовигідного співробітництва були визначені нафтогазова промисловість, електроенергетика, машинобудування, металургія та металообробка.

З метою практичної оцінки виробничих потужностей та ознайомлення з продукцією СТП Посол В.Каневський відвідав низку заводів та виробничих ділянок.

 

 

Останні новини

До Посольства України надійшли співчуття у зв'язку із катастрофою авіарейсу Тегеран-Київ "Міжнародних авіаліній України" | 10 січня, 18:04

До Посольства України в Азербайджанській Республіці надійшли чисельні співчуття у зв'язку із жахливою катастрофою 8 січня літака Boeing-737 рейсу Тегеран-Київ компанії "Міжнародні авіалінії України", що забрала життя 176 людей. 

В Баку відбувся святковий концерт «Українські вечорниці - 2019» | 28 грудня 2019, 23:05

28 грудня в Баку відбувся традиційний святковий концерт «Українські вечорниці - 2019», організований діаспорськими організаціями «Український конгрес Азербайджану» та «Українська громади імені І.Франка у місті Сумгаїт». Проведення наприкінці кожного року таких заходів стало вже доброю традицією, яка активно підтримується Посольством України в Азербайджані.

Відбулась зустріч голів Центральних виборчих комісій України та Азербайджану | 22 грудня 2019, 17:03

22 грудня, напередодні проведення в Азербайджані чергових муніципальних виборів, офіційні спостерігачі Голова ЦВК України О.Діденко та заступник Голови В.Плукар зустрілись з Головою ЦВК М.Панаховим. У зустрічі також узяв участь Посол України в АР В.Каневський.

Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський провів зустріч з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим | 19 грудня 2019, 16:06

Відповідно до домовленостей, досягнутих за результатами переговорів Президента України В.Зеленського з Президентом Азербайджанської Республіки І.Алієввим, Посол України в Азербайджанській Республіці В.Каневський провів зустріч з Міністром енергетики Азербайджанської Республіки П.Шахбазовим.

Перша леді України О.Зеленська ознайомилася з роботою Українського жіночого бізнес-клубу в Баку | 19 грудня 2019, 10:20

У рамках офіційного візиту Президента України до Азербайджану  перша леді Олена Зеленська зустрілася з представницями Українського жіночого бізнес-клубу у м. Баку.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes